Ara
GİZLİLİK VE KOŞULLAR

Bu gizlilik politikası kullanıcılardan hangi bilgilerin alındığının ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığının anlaşılmasına yardımcı olmak için hazırlamıştır.

TÜBİYAD; İnternet sitesi kullanıcılarına ait bir takım bilgileri depolayabilir. İnternet sitesi üzerinde kullanıcıların kendilerinin girdikleri bilgilerin dışında, kullanıcıların hangi tip İnternet tarayıcı kullandıklarını, İnternet sitesine hangi ip adresi ile bağlandığı, İnternet sitesinin hangi sayfalarına hangi tarihlerde eriştikleri bilgilerini sunucular üzerinde depolayabilir. Bu bilgiler İnternet sitesi kullanıcılarına daha iyi hizmek verebilmek ve kullanıcıların karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünü sağlamak, İnternet sitesine karşı girişilebilecek saldırıları takip etmek ve bu tip durumlarda resmi kurumlardan gelebilecek taleplere cevap verebilmek amacıyla depolanmaktadır.

Kullanıcıların, site üzerindeki forumlarda veya mesajlarda ilettiği bilgiler kendilerinin sorumluluğundadır. TÜBİYAD kullanıcıların site olanaklarını kullanarak ifade ettikleri düşüncelerinden dolayı herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Bu İnternet sitesi üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kanunlarına ve kurallarına aykırı veya kişilik haklarını zedeleyeci herhangi bir ifade kullanıcılar tarafından yayınlanamaz. Kanunlara ve genel ahlak kurallarına aykırı herhangi bir ifade veya hareket tarzı ile karşılaşılırsa TÜBİYAD bahse konu olan ifadelerin site üzerinden kaldırılması için gerekli düzenlemeleri yapma hakkını kendinde saklı tutar.

TÜBİYAD site üzerinde kaydedilen kişisel bilgileri korumak amacıyla azami dikkat sarfeder ve bu bilgilerin zarar görmemesi için hizmet aldığı firmaların güvenilir firmalar olmasına dikkat eder. Ancak İnternet üzerinde mutlak güvenlik olmadığı bilinmelidir.

TÜBİYAD kullanıcılar tarafından site üzerinde kaydedilen kişisel bilgileri, kaydeden kullanıcıların bilgisi haricinde, kasıtlı olarak, gerçek veya tüzel herhangi bir üçüncü sahış veya kurumla paylaşmayacağını taahhüt eder. Kanunlar çerçevesinde resmi kurumlarla paylaşılması gereken bilgiler bu taahhütün dışında kalır. TÜBİYAD'a bağlı olarak çalışan ve TÜBİYAD'ın faaliyetlerini yürütmekle görevli TÜBİYAD İktisadi İşletmesi'de İnternet sitesi ile ilgili faaliyetleri yürütebilmesi amacıyla bu taahhüdün dışında yeralmaktadır. TÜBİYAD'ın hizmet aldığı firmaların veri gizliliğine dair taahhütlerini yerine getirmemesi veya getirememesi; bu hizmet sağlayıcı firmaların veya firma çalışanlarının veya diğer üçüncü şahısların kişisel verilerin gizliliğine zarar getirebilecek kasıtlı veya kasıtsız eylemleri belirtilen kişi veya kurumların sorumluluğu altındadır, bu tür kasıtlı veya kasıtsız eylemlerden dolayı TÜBİYAD sorumlu tutulamaz.

TÜBİYAD; İnternet sitesi üzerinden üçüncü bir şahıs veya kurum linkine erişmeniz durumunda bu yeni site üzerinde gerçekleştireceğiniz faaliyetlere ilişkin gizlilik gereklilikleri eriştiğiniz sitenin gizlilik kurallarına tabidir. Bu tür bir durumda kullanıcıların karşılabileceği herhangi bir olumsuz durumdan TÜBİYAD sorumlu tutulamaz.

TÜBİYAD; İnternet sitesi üzerinde çerez adı verilen ve kullanıcılara ilişkin birtakım bilgilerin depolandığı bilgi dosyalarını kullanıcı bilgisayarlarına kaydedebilir.    Hakkımızda Gizlilik ve Güvenlik İletişim © Tübiyad 2016